|

Zapraszamy do udziału w konkursie „Kaszubska Marszruta w Obiektywie”

Od 1 sierpnia można przesyłać zdjęcia do konkursu fotograficznego „Kaszubska Marszruta w Obiektywie”. Wystarczy w ciekawy sposób uwiecznić na zdjęciu miejsca znajdujące się na trasie Kaszubskiej Marszruty. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia 2022 roku.

Kaszubska Marszruta to miejsce, którego nie trzeba przedstawiać - ponad 180 km ścieżek rowerowych wiodących przez malownicze tereny powiatu chojnickiego, m.in. teren Parku Narodowego „Bory Tucholskie”. Zróżnicowany system tras rowerowych oraz atrakcyjne turystycznie i krajobrazowo okolice stanowią doskonałe źródło inspiracji dla fotograficznych kadrów.

Najciekawsze zdjęcia zgłoszone do konkursu zostaną wykorzystane w stworzeniu kalendarza promującego Kaszubską Marszrutę.  

Konkurs fotograficzny skierowany jest do osób pełnoletnich mieszkających na terenie województwa pomorskiego.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie jednego zdjęcia spełniającego wymagania regulaminu wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym do dnia 31 sierpnia 2022 r. na adres organizatora konkursu - Starostwa Powiatowego w Chojnicach. Zgłoszenia można składać osobiście do Biura Obsługi Interesantów, pocztą, kurierem lub drogą elektroniczną na adres: biuro.funduszy@powiat.chojnice.pl.

Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne!

Więcej szczegółów dotyczących zasad nadsyłania fotografii i praw autorskich znajduje się w regulaminie konkursu fotograficznego.

______________________________________

Do pobrania:

Regulamin konkursu – pobierz plik

Plakat informacyjny – pobierz plik

Konkurs organizowany jest przez Powiat Chojnicki w ramach projektu „Promocja szlaków rowerowych w Powiecie Chojnickim - Kaszubska Marszruta w obiektywie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Celem projektu jest promocja lokalnego produktu turystycznego, którym jest szlak rowerowy "Kaszubska Marszruta" oraz wykreowanie potencjału turystycznego i rozwój współpracy  w wymiarze usługowym i społecznym pomiędzy podmiotami prywatnymi i publicznymi w zakresie branży związanej z turystyką rowerową przez dążenie do wdrożenia formuły „wsi wielofunkcyjnej”.